Bitcoin, Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin: Fiyat Analizi, 14 Eylül

Piyasa, toplam kripto para piyasasının değerini 200 milyar dolar seviyesinin üzerinde tutmakta zorlanıyor. Amerika Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ‘nin Bitcoin Tracker One ve Ether Tracker One menkul kıymetler üzerindeki işlemlerini askıya alması haberi piyasaların biraz daha kırıcı bir hal almasına neden oldu.

Toplam piyasa değeri yılbaşından itibaren bir düşüş gösterse de, bir yıl öncesine göre hala yüksek bir durumda. 10 Eylül 2017’de, toplam piyasa değeri yaklaşık 140 milyar dolardı.

Ethereum (ETH) kurucularından Vitalik Buterin, piyasanın 1000 kat daha büyümeye tanıklık etmeyeceğine inanıyor. Geçen yılki gücünü koruma ihtimali düşükte olsa, bu sektörde büyümenin devamı gelecektir. Kabul etme arttıkça, hem perakende hem de kurumsal yatırımcıların aktiviteleri fiyatlara daha fazla destek sağlayacaktır.

Ancak, satın almadan önce fiyatların dip seviyeye düşmesini beklemek tavsiye edilir. Bakacağımız en iyi kripto para birimlerinde güvenilir satın alma kurulumlarını tespit edip edemeyeceğimizi görelim.

Bitcoin/Dolar

Bitcoin/Dolar Değer Grafiği

Bitcoin Cash/Dolar

Bitcoin Cash/Dolar Değer Grafiği

Litecoin/Dolar

Ripple/Dolar

 

Kripto Para değer düşüşleri ileride nasıl bir grafik çizeceği konusunda siz ne düşünüyorsunuz?

Siz de yorum ve düşüncelerinizi aşağıda yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilisiniz.

Bir Cevap Yazın