Bitcoin İşlemlerinde En Çok Kazandıran Gün

Bitcoin-btc-islemlerinde-En-cok-Kazandiran-Gun-kripto-para-monday-pazartesi-cryptocurrency-profit

Yapılan bir araştırma, Haziran 2014 tarihinden bugüne kadar Bitcoin (BTC) alış ve satış işlemlerinde en çok kar edilen günün Pazartesi olduğunu ortaya koydu.

Kripto para (cryptocurrency) veri şirketi CryptoCompare’nin yaptığı araştırmalar neticesinde hafta bazlı olarak yapılan Bitcoin (BTC) alış ve satış işlemlerinde % 445 gibi bir karlılık yüzdesi ile haftanın ilk günü Pazartesi ilk sırada yer almaktadır.

Bitcoin (BTC) alış ve satış işlemlerinde karlılık oranı en yüksek ikinci gün ise % 250 gibi bir karlılık oranı ile Cuma günü. Cuma gününü, % 190 karlılık oranı ile Perşembe, % 150 karlılık oranı ile Cumartesi günü takip ediyor.

Hafta günlerinde karlılık günleri sıralamasında % 100 sınırının biraz üstünde seyreden Salı ve Perşembe günleri bulunuyor. En düşük karlılık oranı ile % 50 karlılığın biraz üstünde seyreden Çarşamba geliyor.

Haziran 2014 tarihinden bu yana Bitcoin (BTC) alış ve satış işlemlerinde esasında gün farketmeksizin her daim bir karlılık söz konusu olmuştur.

Kripto paraların (cryptocurrency) ilk çıkanı ve en yüksek hacime sahip birimi Bitcoin (BTC) 2014 Haziran tarihiden bu yana sürekli bir artış gösterdi. Haziran 2014 tarihinde 100 dolar gibi değerde bulunan Bitcoin (BTC) bir çok iniş ve çıkışa uğramasına rağmen bugünkü değer yaklaşık 9300 dolar civarındadır.

Bitcoin’in (BTC) değerindeki bu artış, alış ve satış işlemi yapmak için karlılık oranı en düşük olan günde de kazanç elde edilebildiğini göstermektedir.

Araştırmaya ilişkin şirketin paylaşımı:

Bir Cevap Yazın