Bitcoin Cash almanın en güvenli ve kolay yolu, bir borsadan satın almaktır. Genel olarak dolar ile satın alma işlemi daha fazla olsa da Türk Lirası ile de satın alabileceğiniz bir çok farklı site bulunmaktadır.

3 Aşamada Türk Lirası ile Bitcoin Cash Alma Yöntemi

  • 1. Bitlo.com’a Kayıt Ol

  • İlk olarak yapmanız gereken cep telefonu numaranızı, adınızı ve soyadınızı girerek Bitlo.com’a kayıt olmak. Bu sayede Bitcoin Cash’lerinizi güvenle saklayabileceğiniz hesabınızı açmış oluyorsunuz.Buradan Kayıt Olun

Bitcon cash Satın Alma Kayıt Ekranı

2. Hesap Bilgilerini Tamamla ve Para Gönder

Kayıt işleminden sonra hesap bilgilerini tamamlamak için yapılması gereken, TC kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi doğrulamak. Bu işlemden sonra sizinle paylaşılacak olan hesap bilgilerini kullanarak hesabınıza para gönderebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, sizin adınıza tanımlı hesaptan para göndermenizdir. Göndermiş olduğunuz Türk Lirası miktarı, hesabınıza kısa bir süre içerisinde kesinti ve komisyon olmadan tanımlanacaktır.

  • 3.Bitcoin Cash (BCH) Al

Son olarak “Kolay Alış/Satış” ekranında dilediğiniz tutarı girip “Bitcoin Cash Al” butonuna tıkladığınızda piyasa değerinden Bitcoin Cash alabilirsiniz. Aldığınız Bitcoin Cash’ler hemen hesabınıza tanımlanacaktır. Tebrikler!

Bitcoin Cash Al

bitcoin cash nasıl alınır

Bitcoin Cash (BCH) Almak için En Az Kaç Türk Lirası Gerekir?

Bitlo.com hesabınıza para transfer etmek için minimum yükleme sınırı bulunmamaktadır. Bitcoin Cash alabilmek için ise gereken en düşük tutar 1 Türk Lirasıdır. 1 TRY ve üzerinde olmak şartıyla dilediğiniz tutarda Bitcoin Cash alış emri girebilirsiniz.

Örneğin 1 Bitcoin Cash’in fiyatı 1,000 TRY ise; 10 TRY ile yaklaşık 0.01 BCH almış olursunuz.

Bir Cevap Yazın